تبلیغات
قطره افزایش میل جنسی| راههای گیاهی کلفت کردن آلت تناسلی
دوشنبه 17 شهریور 1393

اطلاعات جمع آوری شده از ریز پردازنده Microprocessor:

   نوشته شده توسط: سوریا ملکی    

دانلود خط تولید  ریز پردازده Microprocessor

قیمت: 4000 تومان

فایل زیر خط تولید یک ریز پردازده Microprocessor می باشد که به مدت زمان 5 دقیقه و 27 ثانیه است.
همچنین این فایل برای بالا بردن سطح علمی دانشجویان و مربیان عزیز اماده شده است.
و در دی وی دی دوم شرکت به ثبت رسیده است.شما میتوانید .لیست فیلمهای صنعتی شرکت را از اینجا به صورت رایگان دانلود نمایید.
تمام فیلم های صنعتی موجود در این دی وی دی ها در سایت بازار مرکز موجود است.و شما میتوانید هر کدام از این فیلمها را که نیاز دارید با تایپ نام فیلم صنعتی مورد نظر که در پی دی اف بالا از قبل انتخاب نمودید. در قسمت جستجو فروشگاه بازار مرکز به راحتی فایلش را پیدا کنید .و سپس دانلود نمایید.

به امید رشد و تعالی بیش از پیش کشور عزیزمان ایران


اطلاعات جمع آوری شده از ریز پردازنده Microprocessor:ریزپرداز،[۱] یا ریزپردازنده (به انگلیسی: Microprocessor)(میکروپروسسور) تراشه‌های کوچکیست که می‌توانند عملیات حسابی و منطقی را انجام دهد. این تراشه‌ها از تعداد بسیار زیادی ترانزیستور ساخته شده‌اند.

به علت پیچیدگی فرایند طراحی و ساخت ریزپردازنده‌ها، همچنین پیشرفت سریع آنها از نسلی به نسل دیگر، در حاضر فناوری ساخت ریزپردازنده صرفاً در اختیار ایالات متحده آمریکا است.[نیازمند منبع]

ریزپردازنده قلب هر رایانه دستی یا رومیزی است که به عنوان واحد پردازشگر مرکزی شناخته شده‌است. یک دستگاه محاسبه‌ای کامل است که روی یک تراشه واحد ساخته می‌شود و مجموع دستورات دستگاه را اجرا می‌کند. سه کار مهم را انجام می‌دهد یکی اینکه از واحد همبستگی منطقی/ حساب، استفاده می‌کند یعنی کارهای وابسته به ریاضی چون جمع، تفریق، ضرب و تقسیم‌کردن را انجام می‌دهد، دوم می‌تواند اطلاعات را از مکان یک حافظه به حافظه دیگر انتقال دهد و سوم اینکه می‌تواند تصمیم بگیرد و به یک سری از دستورات جدید که براساس آن تصمیمات است جهش کند.

فناوری پردازنده‌ها بر پایه حداقل طول کانال ترانزیستورهای آنها که معمولاً "mosfet" هستند سنجیده می‌شوند. در واحدهای پردازش مرکزی P۴ عادی این مقدار ۰٫۱۸ میکرون است. در پردازنده‌های جدید این مقدار به ۳۲ نانومتر کاهش پیدا کرده‌است و هم اکنون نیز سعی بر کاهش آن است. یکی دیگر از معیارهای فناوری پردازنده‌ها حداکثر بسامد پالس ساعت (Clock Pulse) است. هرچه این مقدار بیشتر باشد واحدهای منطقی داخلی سریع تر به ورودی‌ها واکنش می‌دهند.

یکی از مسایل مهم در طراحی ریزپردازنده‌ها، کنترل دمای داخل CPU است. بدلیل افزایش روزافزون سرعت آنها، دمای داخلی هم زیاد می‌شود و باید برای جلوگیری از سوختن آن فکری کرد. یکی از راهکارها ایجاد مکانیزمی است که بتواند حرارت داخل را به بیرون هدایت کند. از جمله نصب گرماگیر (Heatsink) روی سطح خارجی CPU و همچنین قرار دادن لوله‌های نازک دارای آب در داخل آن از این قبیل هستند.

خرید        سوال از فروشنده